Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Międzynarodowo o migracji w samorządzie lokalnym


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Projekt „Międzynarodowo o migracji w samorządzie lokalnym" współfinansowany w ramach unijnego programu „Europa dla obywateli”, Komponent 2 Demokratyczne zaangażowanie i uczestnictwo obywatelskie, Działanie 2.2. Sieci miast.
Wybierz kryteria fitrowania:
13 września 2021
W dniach 8-11 września 2021 r. w Bytowie odbyła się wizyta studyjna, realizowana w ramach projektu pn. Międzynarodowo o migracji w samorządach.


8 września 2021
W ramach projektu „Międzynarodowo o migracji w lokalnych samorządach” finansowanego ze środków Programu Europa dla Obywateli, Działanie: Sieci miast odbędą się 4 wydarzenia (dwa w Bytowie, na Rugii oraz w Markaryd).


10 marca 2020
W ostatnim naborze Agencja Wykonawcza EACEA otrzymała łącznie 128 wniosków. Z Polski wpłynęło 6 projektów w ramach Działania 2.2. Sieci miast – dofinansowanie otrzymały 2 projekty, których liderami są: Gmina Bytów oraz Gmina Wieliszew.


Liczba odwiedzin: 147
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij