Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Mała retencja i OZE na Jeziorkach w Bytowie


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Projekt pn. „Uporządkowanie gospodarki wód opadowych z wykorzystaniem OZE w Bytowie
przy ul. Jeziornej i W. Szymborskiej”
współfinansowany przez Unię Europejską
ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybactwa w ramach Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze".
Projekt otrzymał wsparcie na operacje w zakresie „Realizacji lokalnych strategii rozwoju kierowanych rzez społeczność" w ramach
Priorytetu 4 "Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej', objętego Programem Operacyjnym "Rybactwo i Morze".

Wybierz kryteria fitrowania:
Ośnieżony zbiornik retencyjny. Fot. Kurier Bytowski
4 stycznia 2022
Zakończono prace w ramach przedmiotowej operacji oraz osiągnięto założony cel, tj. Ochrona, poprawa i odnowa stanu środowiska przyrodniczego poprzez uporządkowanie gospodarki wodami opadowymi z wykorzystaniem OZE w Bytowie, przy ul. Jeziornej i W. Szymborskiej.


Dwie osoby podpisuja umowę
5 października 2021
W ramach realizacji projektu pn. „Uporządkowanie gospodarki wód opadowych z wykorzystaniem OZE w Bytowie przy ul. Jeziornej i W. Szymborskiej” podpisano kolejną umowę.


Podpisanie umowy
17 sierpnia 2021
W ramach realizacji projektu pn. „Uporządkowanie gospodarki wód opadowych z wykorzystaniem OZE w Bytowie przy ul. Jeziornej i W. Szymborskiej” została podpisana umowa.


30 kwietnia 2021
6 kwietnia 2021r. podpisano umowę na realizację zadania pn. „Uporządkowanie gospodarki wód opadowych z wykorzystaniem OZE w Bytowie przy ul. Jeziornej i W. Szymborskiej”.


Liczba odwiedzin: 119
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij