Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Likwidacja barier transportowych


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Projekt pt. Likwidacja barier transportowych w dostępie osób niepełnosprawnych do Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Pomysku Wielkim w ramach Programu wyrównywania różnic między regionami III finansowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Wybierz kryteria fitrowania:
8 kwietnia 2021
Realizacja projektu polegała na likwidacji barier transportowych w dostępie osób niepełnosprawnych do Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Pomysku Wielkim poprzez zakup samochodu osobowego tzw. „mikrobusa”, który w wersji standardowej jest samochodem 9-miejscowym.


10 grudnia 2020
W środę, 9 grudnia 2020 r. nastąpiło oficjalne przekazanie mikrobusa przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych do Szkoły Podstawowej w Pomysku Wielkim.


1 września 2020
W dniu 1 września 2020 r. podpisano umowę między Gminą Bytów a Powiatem Bytowskim na dofinansowanie zakupu mikrobusa dla Szkoły Podstawowej w Pomysku Wielkim ze środków finansowanych Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.


Liczba odwiedzin: 114
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij