Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Likwidacja barier architektonicznych


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Likwidacja barier architektonicznych w budynku Gimnazjum nr 1 w Bytowie
Wybierz kryteria fitrowania:
27 maja 2017
Zakres robót obejmował naprawę schodów i posadzek, wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych korzystających z boisk sportowych, aby umożliwić również korzystanie z sali gimnastycznej, wymianę czworga drzwi wejściowych do budynku z nieprzystosowanych dla osób niepełnosprawnych na przystosowane, a także zakup schodołaza do poruszania się wózków inwalidzkich między poziomami budynku.


23 marca 2017
Trwają prace w obiekcie Gimnazjum nr 1 w Bytowie związane z likwidacją barier architektonicznych.


20 października 2016
W dniu 5 października 2016 r. podpisano umowę z Powiatem Bytowskim o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych projektu pt. „Likwidacja barier architektonicznych w budynku Gimnazjum nr 1 w Bytowie” w ramach obszaru B Programu wyrównywania różnic między regionami III.


Liczba odwiedzin: 372
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij