Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu rewitalizacji


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Zarządzeniem nr 226/2021 burmistrza Bytowa z dnia 30 września 2021 r. ogłasza się otwarty konkurs ofert na powierzenie wykonania zadania publicznego Gminy Bytów w latach 2021-2022 z zakresu rewitalizacji, w ramach projektu pn. "Kompleksowa rewitalizacja obszaru Miła w Bytowie".

Informujemy, że 12 października br. rozpoczął się nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w ramach otwartego konkursu ofert na powierzenie wykonania zadania publicznego Gminy Bytów w latach 2021 – 2022. (Informacja o naborze oraz formularz zgłoszeniowy w plikach do pobrania).

Ogłoszono informację o wyniku naboru przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w latach 2021-2022. W terminie do 18 października br. nie wpłynęło żadne zgłoszenie.

Zarządzeniem nr 260/2021 z dnia 22 października br. powołano komisję konkursową w celu opiniowania złożonych ofert w otwartym konkursie ofert na powierzenie wykonania zadania publicznego Gminy Bytów w latach 2021—2022 oraz przyjęto regulamin pracy komisji konkursowej.

Zarządzeniem nr 277/2021 r. z dnia 5 listopada 2021 r. przyznaje się dotację na zadanie z zakresu rewitalizacji dot. działań wchodzących w skład instrumentu elastyczności dla projektu pn. "Kompleksowa rewitalizacja obszaru Miła w Bytowie".

 

Pliki do pobrania:

Liczba odwiedzin: 121
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij