Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Konkurs ofert na prowadzenie placówki wsparcia dziennego


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Zarządzeniem nr 297/2021 burmistrza Bytowa z dnia 25 listopada 2021 r. ogłasza się otwarty konkurs ofert na wsparcie lub powierzenie wykonania zadania publicznego Gminy Bytów w 2022 r. z zakresu: Prowadzenie placówki wsparcia dziennego w formie opiekuńczej w Bytowie w ramach realizacji Gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych i przeciwdziałania narkomanii gminy Bytów na rok 2022. Szczegóły w załączonym pliku.

Ogłoszono nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji konkursowych opiniujących oferty złożone w ramach konkursów na realizację zadań publicznych w 2022 r. Powołane zostaną 2 komisje konkursowe do oceny ofert na realizację zadań:
1)            pomocy społecznej;
2)            prowadzenia placówki wsparcia dziennego w formie opiekuńczej w Bytowie w ramach realizacji Gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych.
Szczegóły w załączonych plikach.

Pliki do pobrania:

Liczba odwiedzin: 192
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij