Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Konkurs piosenek Agnieszki Osieckiej - powiększ

Konkurs piosenek Agnieszki Osieckiej

3 listopada 2016
W sobotę 28 października wychowankowie Jana Steca i Mirosława Zahl wzięli udział w III konkursie lokalnym „W polskiej tonacji, czyli pieśni i piosenki Agnieszki Osieckiej” w Miastku.
W imprezie zorganizowanej przez MDK Miastko wzięło udział prawie 30 solistów podzielonych na dwie grupy wiekowe. Pierwsza do szesnastu lat i druga kategoria siedemnaście i więcej.

W pierwszej kategorii drugie miejsce zajęła Klaudia Wirkus z piosenką „Konie”, trzecie miejsce zajęła Nina Szczerba za piosenkę „A ja wolę moją mamę” oraz wyróżnienie zdobyła Małgorzata Sztandera za piosenkę „Małgośka”.

W drugiej kategorii pierwsze miejsce zdobyła Aniela Sekulska, która zaśpiewała piosenkę „Bossa nova do poduszki”. Gratulujemy naszym laureatom.

Liczba odwiedzin: 261
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij