Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Konkurs ofert na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego GPPiRPA


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Zarządzeniem nr 305/2021 burmistrza Bytowa z dnia 29 listopada 2021 roku ogłasza się konkurs ofert na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego:
  • Zadanie Nr 1 - Realizacja gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych i przeciwdziałania narkomanii - w zakresie uzależnienia od alkoholu i przemocy.
  • Zadanie Nr 2 - Realizacja gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych i przeciwdziałania narkomanii - w zakresie narkomanii.
Szczegóły w załączonych plikach.

Zarządzeniem nr 327/2021 burmistrza Bytowa z dnia 13 grudnia 2021 powołano komisję konkursową. Szczegóły w załączonym pliku.

Zarządzeniem nr 19/2022 burmistrza Bytowa z dnia 21 stycznia 2022 roku rozstrzygnięto otwarty konkurs ofert. Szczegóły w załączonym pliku.
 

Pliki do pobrania:

Liczba odwiedzin: 297
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij