Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Konferencja o rolnictwie

2 grudnia 2021
Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu wspólnie z Urzędem Statystycznym w Gdańsku i Pomorską Izbą Rolniczą Organizują konferencję pn. Pomorskie rolnictwo na podstawie wyników wstępnych Powszechnego Spisu Rolnego 2020 oraz rachunkowości rolnej PL FADN z lat 2011-2020.
Konferencja odbędzie się w dniu 9 grudnia 2021 r. w godz. 10:00-14:00 w systemie on-line. Link i hasło dla chętnych do uczestnictwa w konferencji:
Uczestnik: https://live.evenea.com/fadn
Hasło: fadn9

Bardzo ważnym punktem konferencji będzie prezentacja przez MRiRW aktualnego Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027.

Konferencja skierowana będzie przede wszystkim do rolników i doradców rolnych, a także przedstawicieli organizacji rolniczych, samorządów lokalnych oraz instytucji działających w otoczeniu wsi i rolnictwa.

Liczba odwiedzin: 294
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij