Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Kolejne sukcesy bytowskich wokalistów

1 grudnia 2021
W sobotę 27 listopada 2021 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Miastku odbyła się 24. giełda piosenki dla dzieci i młodzieży.
Bytowskie Centrum Kultury reprezentowało ośmiu wykonawców przygotowanych przez Mirosława Zahla. W konkursie wzięło udział około 40 uczestników, z czego komisja nagrodziła sześcioro naszych podopiecznych.

W kategorii pierwszej (klasy 1-4) trzecie miejsce zdobyła debiutantka Kinga Spierewka, która po raz pierwszy na dużej scenie wykonała utwór: "Chodź mam mało lat", drugie miejsce przypadło Magdalenie Kreft za piosenkę: "Wszystko to". Obie piosenki pochodzą z repertuaru "Wygraj sukces". 

W kategorii drugiej (klasy 5-8) drugie miejsce zajęła Agata Kułakowska za wykonanie utworu Agnieszki Osieckiej "Luna srebrnooka", a pierwsze zdobył Szymon Nazarko za piosenkę z musicalu Piotruś Pan - Janusza Stokłosy "Ta bezczelna mina".

W ostatniej trzeciej kategorii (szkoły średnie) trzecie miejsce przypadło Kacprowi Trzebiatowskiemu za utwór Zbigniewa Wodeckiego "Lubię wracać", drugie zaś dla Pawła Wirkusa za wykonanie piosenki Andrzeja Zauchy "Bądź moim natchnieniem".

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Liczba odwiedzin: 348
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij