Wiadomości sportowe

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Kolejne laury dla zawodników Gardy

17 maja 2022
Reprezentanci Klubu Garda zakończyli ll Grand Prix BKS Olimp Szczecin. W turnieju wzięło udział około 160 zawodników z 5 krajów: Polski, Ukrainy, Niemiec, Czech i Norwegii.
Osiągnięcia zawodników:
  • Igor Kreft po finale z Czechem zajął pierwsze miejsce w kategorii 63 kg. Kolejnego dnia boksował w finale w kategorii 66 kg i również zajął pierwsze miejsce. Tym samym został wyróżniony jako najlepszy Młodzik turnieju.
  • Amelia Trzeciakowska wygrała walkę, tym samym zajęła pierwsze miejsce w turnieju.
  • Oliwier Stawski stoczył dwie walki i zajął pierwsze miejsce w turnieju.
  • Łukasz Adamski po finale zajął pierwsze miejsce w turnieju.
  • Paweł Wnuk Lipiński zajął drugie miejsce w turnieju.
Trener jest bardzo zadowolony z wyników zawodników, szczególnie z Igora, który pokazał bardzo dobrą formę i jako jedyny w całym turnieju wygrał w dwóch kategoriach wagowych zdobywając 2 złote medale oraz wyróżnienie jako najlepszy Młodzik turnieju. Turniej był na bardzo wysokim poziomie.