Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Koronawirus

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Kolejne instytucje w Bytowie - nieczynne

12 marca 2020
Decyzje te wynikają z troski i konieczności zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa.
  • Zarząd Kompleksu Basenowo-Rekreacyjnego "Nimfa" w Bytowie poinformował o zawieszeniu funkcjonowania obiektu od dnia 12 marca 2020 do odwołania.
  • Biblioteka Miejska w Bytowie poinformowała, że w związku z Komunikatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego o zawieszeniu działalności instytucji kultury i placówek szkolnictwa artystycznego, w okresie od 12 do 25 marca Biblioteka Miejska (siedziba główna i Filia) będzie nieczynna. Podczas tego okresu nie będzie można dokonywać zwrotu wypożyczonych materiałów. Za okres zamknięcia biblioteki nie będą naliczane należności za nieterminowy zwrot zbiorów.
  • Koordynator Uniwersytetu Trzeciego Wieku powiadamił, że w trosce o zdrowie seniorów, należących do grupy podwyższonego ryzyka zachorowania na koronawirusa, od 12 marca br. zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bytowie zostają zawieszone do odwołania.
Na stronie Urzędu Miejskiego w Bytowie utworzona została dodatkowa zakładka "Koronawirus" w dziale "Dla mieszkańca" z informacjami bezpośrednio związanymi z koronawirusem.

Liczba odwiedzin: 146
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij