Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Hotele i gastronomia

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Kawiarnia PAUZA

Kategoria: Gastronomia
Adres: 77-100 Bytów ul. Wojska Polskiego 35c
Nr telefonu: 790 366 790

PAUZA to kawiarnia, którą cechuje nowoczesność nie tylko w wystroju wnętrza, ale także w potrawach, które serwujemy. W tym przytulnym miejscu można zregenerować siły przy zdrowym śniadaniu. Z dokładną starannością przygotowujemy wiele przepysznych deserów. Oprócz słodkiej odsłony kawiarni oferujemy także słoną stronę w formie przekąsek.

W ofercie menu można znaleźć szeroki asortyment wyśmienitych kaw, herbat, świeżo wyciskanych soków i koktajli. Do produkcji potraw zawsze używany świeżych warzyw, owoców oraz naturalnych produktów.

Nasze menu układamy zgodnie z porą roku. Kawiarnia dzięki połączeniu słodkich deserów i słonych przekąsek z doskonałym Drink Barem świadczy o swojej niepowtarzalności. Jesteśmy jedyną kawiarnią w swoim rodzaju.

 

 Liczba odwiedzin: 1145
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij