Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Projekt p.t. „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.

Wybierz kryteria fitrowania:
28 maja 2015
Burmistrz Bytowa informuje o wyniku konkursu otwartego na wybór Operatora prowadzącego Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości w Bytowie. Zawiadomienie o rozstrzygnięciu konkursu znajduje się w załączniku poniżej:

3 czerwca 2014
Burmistrz Miasta Kościerzyna informuje, że w postępowaniu prowadzonym w trybie konkursu otwartego na wybór Operatora prowadzącego Sieć Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach, w wymaganym terminie wpłynęło 9 ofert na prowadzenie poszczególnych inkubatorów.

27 marca 2014
W czwartek, 27 marca 2014 r. przedsiębiorstwo ECOZET Mirosław Zblewski zakończyło prace budowlane Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Poniższa tabela przedstawia harmonogram postępów prac związanych z budową.

2 stycznia 2014
Burmistrz Bytowa ogłasza konkurs na wybór Operatora prowadzącego Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości w Bytowie, w ramach Sieci Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach.

20 czerwca 2013
Ryszard Sylka, burmistrz Bytowa, 20 czerwca 2013 r. podpisał umowę na wykonanie robót budowlanych związanych z przebudową i rozbudową obiektu Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Bytowie położonego na działce nr ew. 65/5, 65/7, 65/8, 65/9, obręb 2 przy ul. Podzamcze 34, będącego częścią projektu pn. „KASZUBSKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI SZANSĄ ROZWOJU INNOWACYJNYCH PRZEDSIĘBIORSTW W BYTOWIE, KOŚCIERZYNIE, LĘBORKU I KARTUZACH” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.


13 stycznia 2013
11 stycznia 2013 r. w Kościerzynie odbyła się Konferencja inaugurująca Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach”.


2 września 2012
Projekt p.t. „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013. Poniżej przedstawiamy kalendarium Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości

Liczba odwiedzin: 755
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij