Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Kampanie


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
Wszyscy nagrodzeni
8 grudnia 2023
W dniu 6 grudnia 2023 r. burmistrz Bytowa Ryszard Sylka, wręczył 22 uczniom ze szkół podstawowych w Bytowie, Gostkowie, Niezabyszewie z filią w Rekowie oraz w Pomysku Wielkim dyplomy i nagrody przyznane przez biuro Fundacji „Zachowaj Trzeźwy Umysł" i Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych, w ramach konkursów plastyczno–literackich  pt. „Rosnę zdrowo” oraz ,,Mój pomysł na zdrowie’’.


25 października 2019
W Centrum Olimpijskim w Warszawie odbył się uroczysty finał kampanii pn. Zachowaj Trzeźwy Umysł gdzie tegoroczne hasło przewodnie brzmiało „Chce mi się chcieć! – czyli o przeciwdziałaniu wyuczonej bezradności”. Honorowy patronat nad kampanią objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.


14 września 2018
W dniu 13 września 2018 r. Burmistrz Bytowa Ryszard Sylka, wręczył 7 uczniom bytowskich szkół podstawowych dyplomy i nagrody przyznane przez biuro Fundacji „Zachowaj Trzeźwy Umysł" i Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych, w ramach konkursu plastyczno – literackiego pt. „Autoportret. Zadziwiam siebie, gdy siebie poznaję”.


29 września 2017
W dniu 29 września 2017 r. Burmistrz Bytowa Ryszard Sylka, wręczył 8 uczniom bytowskich szkół podstawowych dyplomy i nagrody przyznane przez biuro Fundacji „Zachowaj Trzeźwy Umysł" i Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych, w ramach konkursu plastyczno – literackiego pt. „Na skrzydłach przyjaźni”.


10 lipca 2017
30 czerwca 2017 r. zakończyła się pierwsza część Ogólnopolskiej Kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" do której również przystąpiła Gmina Bytów.


30 czerwca 2016
Z dniem 30 czerwca 2016 r. zakończyła się pierwsza, związana z konkursami indywidualnymi, część Ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, do której również przystąpiła Gmina Bytów.


Liczba odwiedzin: 8051
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij