Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Kalendarz wydarzeń

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
{n_title2}

Jarmark Wielkanocny 2017

9 kwiecień 2017, 09:00 - 15:00
Miejsce: Rynek
W niedzielę,  9 kwietnia 2017 roku Urząd Miejski w Bytowie organizuje Jarmark Wielkanocny na bytowskim rynku.
Zapraszamy Państwa do zgłoszenia swego udziału.
Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie karty zgłoszenia do dnia 6 kwietnia 2017 r.

Karty mogą zostać wysłane: pocztą (decyduje data wpływu), drogą mailową (podpisany skan/zdjęcie) na adres: promocja@bytow.com.pl, faxem, bądź dostarczone osobiście do siedziby Urzędu Miejskiego w Bytowie.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje data zgłoszenia.

Informacji dodatkowych udziela Wydział Rozwoju Lokalnego i Promocji:
tel. 59 821 55 61
email: promocja@bytow.com.pl

Jarmark Wielkanoncny odbędzie się w godzinach od 9:00 do 15:00 podczas którego zbliżymy się do atmosfery Świąt Wielkiej Nocy. W niesamowity świat przygody i zabawy porwą najmłodszych i nieco starszych nasze bajkowe postaci. Wspólnie opanujemy Wyspę wielkanocną, pomalujemy olbrzymią mega pisankę, zajrzymy do wnętrza strusiego jaja, wespniemy się na wielkanocną palmę i wskoczymy w dmuchany basen pisankowy (piłeczkowy). W rytm muzyki powirujemy na naszym kolorowym żaglu do krainy konkursów i zabaw, ułożymy kolorowe klocki, zagramy w Wielkanocne kręgle i jajeczne bingo. Na koniec wyruszymy na pełną ekscytujących wrażeń wyprawę „Szlakiem Wielkanocnego Zająca” szukając ukrytych na terenie Jarmarku kolorowych jajek oraz słodkości i zdobędziemy zajęcze sprawności.
Oprócz tego niesamowita atrakcja dla dzieci „Świąteczna szopka dla najmłodszych i nie tylko”. Pod specjalne przygotowanym namiotem przywita przybyłych gości szopka wielkanocna. Na trawiastej polanie, na której pośród kwitnących żonkili i dekoracyjnie ułożonych pisanek wdzięcznie przebywać będą żywe króliczki i kurczaczki, nieodłączne atrybuty wielkanocnych świąt. Odgrodzone drewnianym płotkiem i pasem żywej zieleni bezpiecznie spędzą z wami świąteczny dzień.
Bacznie obserwujcie również Rynek Miejski, bo będzie tam można spotkać megamaskotkę Wielkanocnego Kóliczka przechadzającego się po placu i rozdającego słodkości.
Każdy znajdzie coś dla siebie, wystawcy zaoferują odwiedzającym możliwość zakupu rękodzieła, własnoręcznie robionych ozdób wielkanocnych, ceramiki, kwiatów, palm oraz słodkości.
Serdecznie zapraszamy!

Pliki do pobrania:


Liczba odwiedzin: 1174
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonet

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij