Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Informacje bieżące


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
Seniorzy wpatrujący się w ekran
12 stycznia 2024
22 stycznia 2024 roku Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, we współpracy z Komendą Główną Policji oraz Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej organizuje webinarium w formule online w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku - CEDUR pt. „Bezpieczny senior – jak nie dać się oszukać w Internecie”. https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=87425&p_id=18


Zielone tło, logo programu SAM
12 stycznia 2024
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przypomina o dwóch programach wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami w zakresie mieszkalnictwa.


Webinar dla seniorów
4 października 2023
W czwartek, 23 listopada 2023 roku Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, we współpracy z Komendą Główną Policji oraz Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej organizuje webinarium w formule on-line w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku - CEDUR pt. „Oszustwa z wykorzystaniem wizerunku Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego - jak działają oszuści i jak się przed nimi chronić”.


Seniorzy, info o webinarium
3 sierpnia 2023
W poniedziałek, 4 września 2023 roku Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, we współpracy z Komendą Główną Policji oraz Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej organizuje webinarium w formule on-line w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku - CEDUR pt. „Cyberbezpieczeństwo podczas zawierania transakcji elektronicznych z podmiotami rynku finansowego, ochrona konsumentów na rynku finansowym, w szczególności przed działalnością cyberprzestępców, uwzględniając takie metody oszustw, jak vishing i spoofing”. 


seniorzy przybijają piątkę z uśmiechem
6 czerwca 2023
"Dialog pokoleń – społeczeństwo, zdrowie, praca, konsumenci” - pod takim hasłem 15 czerwca 2023 r. odbędzie się VII edycja Kongresu Gospodarki Senioralnej.


Okładka poradnika dla seniorów
2 listopada 2022
„Polityka senioralna w praktyce, czyli jak stanąć frontem do osób starszych, nie stworzyć pułkownika, trafić z celami i odnieść sukces” to tytuł unikatowej w skali kraju publikacji poświęconej tworzeniu i zarządzaniu lokalną polityką senioralną.


olimpiada dla seniorów, treść w artykule
13 lipca 2022
Eliminacje powiatowe do IV Pomorskiej Olimpiady Wiedzy Obywatelskiej „Senior Obywatel” odbędą się 8 września 2022 r. w Bibliotece Miejskiej w Bytowie.


16 grudnia 2021
Cukrzyca jest pierwszą niezakaźną chorobą, która została uznana przez ONZ za epidemię XXI wieku.


21 lipca 2021
Przedstawiamy podstawowe informacje nt. szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2.


5 lipca 2021
Zapraszamy chętnych na szczepienie jednodawkowym preparatem firmy Johnson & Johnson podczas „Akcji promującej szczepienia przeciwko COVID-19 w gminie Bytów”, która odbędzie się w Bytowie w dniach 9-11 lipca 2021 r.


1 | 2 | 3 Następna strona
Liczba odwiedzin: 9459
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij