Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Budżet obywatelski 2017

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Informacja w sprawie weryfikacji zadań zgłoszonych do budżetu obywatelskiego - 2017 r.

19 października 2016
Na podstawie § 7 załącznika nr 1 do uchwały Nr XVI/154/2016 Rady Miejskiej w Bytowie z dnia 23 marca 2016 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych z mieszkańcami gminy Bytów dotyczących realizacji projektu pn. Budżet obywatelski w gminie Bytów w 2017 r. podaje się do wiadomości publicznej informację o weryfikacji zgłoszonych zadań do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego w 2017 roku

Ogółem zgłoszono 19 zadań na łączną kwotę w wysokości 1.818.751 zł.

Zakres rzeczowy zgłoszonych zadań obejmuje m.in. remonty dróg, placów, budowa chodników, wykonanie miejsc parkingowych, wykonanie oświetlenia ulic, placów, budowa siłowni zewnętrznych, wykonanie placów zabaw, remont sali wiejskiej.
 
Pozytywnie zweryfikowano 18 zadań, na łączną kwotę 1.718.757 zł. Zadania te zostaną poddane konsultacjom społecznym, które zostaną przeprowadzone w okresie 12-23 września br.
Negatywnie zweryfikowano jedno zadanie na kwotę 99.993 zł. Przyczyna odrzucenia zadania została określona w załączonej informacji.

W związku z ogłoszeniem wyników weryfikacji, można rozpocząć kampanię informacyjną, której celem powinno być przedstawienie zadań zgłoszonych do budżetu obywatelskiego i zachęcenie do wzięcia udziału w głosowaniu nad wyborem zadań.

Pliki do pobrania:


Liczba odwiedzin: 2662
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij