Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Indywidualizacja nauczania i wychowania


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Projekt pn. "Indywidualizacja nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych w gminie Bytów" w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Wybierz kryteria fitrowania:
30 czerwca 2013
30 czerwca 2013r. zakończono prace związane z projektem pn. Indywidualizacja nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych w gminie Bytów. W projekcie wzięło udział 6 szkół podstawowych, które zostały doposażone w pomoce naukowe. W ramach projektu przeprowadzono także szereg zajęć edukacyjnych tj. zajęcia logopedyczne, zajęcia dla dzieci z trudnościami w czytaniu i pisaniu, zajęcia dla dzieci z trudnościami w matematyce, zajęcia dla dzieci uzdolnionych matematycznie-przyrodniczo oraz zajęcia gimnastyczne.

2 listopada 2012
Do projektu pn. "Indywidualizacja nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych w gminie Bytów" zostały włączone szkoły z gminy Bytów:

2 listopada 2012
Gmina Bytów w przeprowadzonym przetargu na świadczenie usług edukacyjnych w ramach projektu pn. Indywidualizacja nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych w gminie Bytów, ostatecznie wybrała ofertę firmy:

2 listopada 2012
Gmina Bytów w przeprowadzonym przetargu na dostawę pomocy edukacyjnych w ramach projektu pn. Indywidualizacja nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych w gminie Bytów, wybrała ofertę firmy:

22 listopada 2011
W dniu 22.11.2011 r. Gmina Bytów zawarła umowę z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego o dofinansowanie projektu pn. "Indywidualizacja nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych w gminie Bytów" w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Liczba odwiedzin: 692
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij