Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Kalendarz wydarzeń

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
{n_title2}

IV Otwarte Mistrzostwa Bytowa w Pływaniu

7 stycznia 2017
Miejsce: Kompleks Basenowo-Rekreacyjny NIMFA w Bytowie
Kompleks Basenowo- Rekreacyjny „NIMFA” serdecznie zaprasza na czwarte Otwarte Mistrzostwa Bytowa w Pływaniu. Zawody odbędą się 7 stycznia 2017 r. (sobota) o godzinie 15:00.
Kompleks Basenowo- Rekreacyjny „NIMFA” serdecznie zaprasza na czwarte Otwarte Mistrzostwa Bytowa w Pływaniu. Zawody odbędą się 7 stycznia 2017 r. (sobota) o godzinie 11:00. Zawody mają służyć upowszechnieniu i popularyzacji sportu amatorskiego, propagowaniu aktywnego stylu życia i promocji basenu w Bytowie.

Uczestnicy zawodów będą rywalizować w następujących konkurencjach:
  • 50m (styl dowolny) – kategorie wiekowe
  • 100m (styl dowolny) – OPEN
  • 100m (styl zmienny) – OPEN
  • 1000m (styl dowolny) – OPEN
  • Konkurencje indywidualne
  • Konkurencje rodzinne z dziećmi
Zawody nie będą miały rangi mistrzowskiej, organizatorom bardziej zależy na stworzeniu atmosfery dobrej zabawy i przyjacielskiej rywalizacji. Prosimy o zapoznanie się dokładnie z regulaminem imprezy.

Pliki do pobrania:


Liczba odwiedzin: 437
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij