Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Agroturystyka

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Hanna Zwolska „Srebrny Klon”

Kategoria: Agroturystyka
Adres: Rzepnica ul. Mierosławskiego 78
Nr telefonu: (59) 822 45 54
GSM: 696 795 741

Kwatera całoroczna, ogółem posiadamy 15 - 16 miejsc noclegowych, w tym: 2 pokoje dwuosobowe, 1 pokój trzyosobowy oraz 2 pokoje czteroosobowe, każdy z osobną łazienką.
Do użytku gości: salon połączony z kuchnią, plac zabaw, boisko do piłki nożnej, grill, miejsce na ognisko oraz parking.

Gospodarstwo agroturystyczne "Srebrny klon" znajduje się w urokliwymi interesującym zakątku ziemi kaszubskiej. Malownicze krajobrazy, liczne zabytki i rozmaite możliwości spędzania wolnego czasu - dają pewność, że nasi goście będą zadowoleni z wypoczynku u nas.

Oferujemy pobyt w nowym domu w całości przeznaczonym do dyspozycji turystów. Gospodarstwo znajduje się na pięknej, dużej działce, której ozdobą jest około 200 różnych gatunków małych drzew.

W okolicy Bytowa jest wiele lasów, pięknych jezior i rzek. Zapraszamy więc turystów lubiących wypoczynek nad wodą, ale też i tych, których pasjonują "ryby i grzyby". Gospodarz - miłośnik wędkarstwa i świetny grzybiarz - chętnie podpowie gdzie złowić wielką rybę i skąd wrócić z pełnymi koszami leśnego runa. Goście preferujący czynny wypoczynek znajdą u nas piękne szlaki piesze, rowerowe i kajakowe.Liczba odwiedzin: 719
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij