Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Budżet obywatelski 2020

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Głosowanie elektroniczne

2 września 2019
Informujemy, że konsultacje społeczne w ramach realizacji projektu pn. „Budżet obywatelski w gminie Bytów w 2020 r.” przeprowadzone są w formie głosowania elektronicznego na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Bytowie: www.bo.bytow.com.pl
Głosować w tej formie można w terminie 1-30 września 2019 r.

Informacja o głosowaniu i ważności głosu:
  1. Głosowanie jest jawne
  2. Głosować można wyłącznie osobiście
  3. Każdy mieszkaniec gminy Bytów, może wypełnić tylko jedną kartę do głosowania (w wersji papierowej lub elektronicznej).
  4. Głosować można na jedno zadanie, zaznaczając pole wyboru w kolumnie "Wybór zadania".
  5. W przypadku oddania przez jedną osobę uprawnioną do głosowania dwóch lub więcej kart do głosowania, karty wypełnione przez tę osobę w głosowaniu bezpośrednim (w wersji papierowej) będą uznane za nieważne.
  6. Osoby, które zostały wpisane do rejestru mieszkańców po dniu 29 sierpnia 2019 r. będą mogły głosować tylko w formie bezpośredniej (papierowej).

Liczba odwiedzin: 590
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij