Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Finał konkursu wiedzy o zamkach gotyckich

11 czerwca 2024
W poniedziałek, 10 czerwca 2024 r. w Muzeum Bitwy pod Grunwaldem w Stębarku odbył się finał „Konkursu wiedzy o zamkach gotyckich" w kategorii szkół podstawowych.
To już kolejna 22 edycja konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie gmin „Polskie zamki gotyckie”. Na finał w Stębarku przyjechali laureaci pierwszego i drugiego miejsca wyłonieni w I etapie gminnym. Etap ten przeprowadzony został na terenie 14 gmin należących do Stowarzyszenia „Polskie zamki gotyckie”.
 
Konkurs rozpoczął się o godzinie 11:00, a uczestników powitali dyrektor Muzeum dr Szymon Drej oraz Izabela Narożniak-Jakubowska. Uczestnicy mieli godzinę na rozwiązanie testu. I miejsce zajął Jakub Józefowicz z SP nr 4 w Lidzbarku Warmińskim. Gminę Bytów reprezentowały: Nadia Banasiak ze Szkoły Podstawowej w Gostkowie oraz Milena Kropidłowska ze Szkoły Podstawowej w Pomysku Wielkim.

Liczba odwiedzin: 342
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij