Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Kampanie

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Finał kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł

25 października 2019
W Centrum Olimpijskim w Warszawie odbył się uroczysty finał kampanii pn. Zachowaj Trzeźwy Umysł gdzie tegoroczne hasło przewodnie brzmiało „Chce mi się chcieć! – czyli o przeciwdziałaniu wyuczonej bezradności”. Honorowy patronat nad kampanią objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.
W tegorocznym ogólnopolskim konkursie pn. „ Ja za 20 lat” jedną z laureatów nagrody głównej została Alicja Kobus uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie, która wraz z rodzicami i pedagogiem szkolnym odebrała nagrodę.

Ponadto Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy radiowych przyznało Sylwii Ramczykowskiej tytuł Członka Kapituły „Trzeźwego Umysłu”. To prestiżowe wyróżnienie, które otrzymali najbardziej aktywni koordynatorzy do spraw profilaktyki. Natomiast Gmina Bytów została uhonorowana medalem Zachowaj Trzeźwy Umysł za wyjątkową aktywność i podejmowanie godnych naśladowań działań w dziedzinie profilaktyki.

 

Liczba odwiedzin: 246
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij