Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Europejskie dziedzictwo kulturowe łączące pokolenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Projekt „Europejskie dziedzictwo kulturowe łączące pokolenia” współfinansowany w ramach unijnego programu „Europa dla obywateli”, Komponent 2 Demokratyczne zaangażowanie i uczestnictwo obywatelskie, Działanie 2.1. Partnerstwo Miast.
                                                             
Wybierz kryteria fitrowania:
25 czerwca 2018
W dniach 21-24.06.2018 r. odbyły się Europejskie Dni Dziedzictwa Kulturowego, które były doskonałą okazją do udziału samorządu bytowskiego oraz jego miast partnerskich w serii wydarzeń promujących bogactwo i różnorodność dziedzictwa europejskiego. W zrealizowanym projekcie pn. „Europejskie dziedzictwo kulturowe łączące pokolenia” udział wzięli przedstawiciele czterech krajów: Polski, Niemiec, Szwecji oraz Litwy.


4 czerwca 2018
W dniach 22-23 czerwca 2018 odbędą się obchody Europejskich Dni Dziedzictwa Kulturowego w Bytowie. Rok 2018 został ogłoszony Europejskim Rokiem Dziedzictwa Kulturowego. Obchody są doskonałą okazją do udziału samorządu bytowskiego oraz jego miast partnerskich w serii wydarzeń promujących bogactwo i różnorodność dziedzictwa europejskiego.


1 lutego 2018
Europa dla obywateli to program Unii Europejskiej wspierający organizacje pozarządowe i samorządy, a także inne organizacje i instytucje nienastawione na zysk, działające w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury i edukacji, w realizacji projektów związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego, inicjatyw lokalnych, zaangażowania społecznego i demokratycznego oraz pamięci europejskiej.


Liczba odwiedzin: 136
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij