
Sprawy bieżące
Edukacja ekologiczna
23 czerwca 2025
We wtorek, 17 czerwca 2025 r. Urząd Miejski w Bytowie odwiedziły dzieci z klasy II Szkoły Podstawowej nr 1 w Bytowie.
Uczniowie wzięli udział w prelekcjach ekologicznych, w których utrwalali wiedzę z zasad postępowania z odpadami komunalnymi, poznali dobre praktyki w tematyce zapobiegania powstawania odpadów oraz odbyły warsztaty z zakresu właściwej segregacji odpadów.
Serdecznie dziękujemy dzieciom za aktywny udział w zajęciach i przygotowanych zadaniach.
Serdecznie dziękujemy dzieciom za aktywny udział w zajęciach i przygotowanych zadaniach.























