Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Likwidacja barier architektonicznych

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Dofinansowanie likwidacji barier architektonicznych w Gimnazjum nr 1 w Bytowie

20 października 2016
W dniu 5 października 2016 r. podpisano umowę z Powiatem Bytowskim o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych projektu pt. „Likwidacja barier architektonicznych w budynku Gimnazjum nr 1 w Bytowie” w ramach obszaru B Programu wyrównywania różnic między regionami III.

Realizacja projektu polega na remoncie schodów wewnętrznych i posadzek w połączeniu z zastosowaniem rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo i dostępność dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Wykonany zostanie podjazd dla osób niepełnosprawnych, które korzystają z boisk sportowych. Przystosowane zostaną dla nich także drzwi wejściowe do budynku. W celu poprawy dostępności zakupiony zostanie również schodołaz.
 
Łączny koszt przedsięwzięcia wynosi 235 443,06 zł, w tym dofinansowanie ze środków PFRON w wysokości 118 597,67 zł. Przetarg zostanie ogłoszony jeszcze w tym roku. Zakończenie realizacji projektu nastapi w terminie do końca maja 2017 roku.


Liczba odwiedzin: 141
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij