Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Agroturystyka

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Karol Fiszka-Borzyszkowski „Dalia"

Kategoria: Agroturystyka
Adres: Rzepnica ul. Kazimierza Wielkiego 49
Nr telefonu: 502 140 993

Zapewniamy odpoczynek pośród przepięknych jezior i lasów znajdujących się w obrębie naszego terenu. Apartament z osobnym wejściem w nowo wybudowanym domu, jest dwupoziomowy o wysokim standardzie przeznaczony do wygodnego mieszkania dla 6-8 osób.

Na parterze znajduje się pokój z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym z kompletem naczyń, kuchenką gazową, lodówko-zamrażarką oraz luksusowo wyposażona łazienka z toaletą i kabiną prysznicową. Z parteru jest również wyjście na taras. Poddasze zajmuje sypialnia. Bezpłatnie udostępniamy bezprzewodowe łącze internetowe (Wi-Fi).

Do dyspozycji ponadto:

  • rowery,
  • grill.

Rzepnica koło Bytowa to piękne miejsce na Kaszubach doskonałe na wypoczynek. Zwolennicy pieszych i rowerowych wycieczek, miłośnicy sportów wodnych znajdą tutaj wspaniałe warunki. W okolicy jest możliwość wynajęcia kajaków i zorganizowania spływu (www.ekajaki.pl).

Serdecznie zapraszamy przez cały rok! Dom umieszczony jest 900 m od jeziora Jeleń, nad którym znajdują się:

  • strzeżone kąpielisko z pomostami,
  • przepiękna dzika piaszczysta plaża,
  • boiska do piłki siatkowej i koszykówki,
  • plac zabaw,
  • wypożyczalnia sprzętu wodnego,
  • restauracja i grillbar.

Jeleń jest oligotroficznym jeziorem o wyjątkowo czystej i przeźroczystej wodzie (pierwsza klasa czystości; przeźroczystość sięgająca 4-10 metrów). Należy do tzw. jezior lobeliowych o czym świadczy występowanie w nim rzadkich roślin reliktowych m.in. lobelii jeziornej, niezwykle wrażliwej na zanieczyszczenia wód. Jezioro Jeleń znajduje się na obszarze Bytowskich Jezior Lobeliowych w ramach europejskiej sieci „Natura 2000” oraz w otulinie Parku Krajobrazowego „Dolina Słupi”.
Serdecznie zapraszamy! Każdy znajdzie u nas coś dla siebie!

Warunkiem rezerwacji terminu jest uiszczenie zadatku na konto właściciela.

Gospodarze znają język niemiecki.Liczba odwiedzin: 776
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij