Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

CIS-nę na Miłą


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
1 sierpnia 2018
Realizacja projektu zaplanowana jest od 01.01.2019 r. do 31.12.2020 r. Projekt realizuje Gmina Bytów/Centrum Integracji Społecznej w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy w Bytowie.

1 sierpnia 2018
31 lipca 2018 r. (wtorek) o godzinie 14.00 w Urzędzie Miejskim w Bytowie marszałkowie województwa pomorskiego Mieczysław Struk oraz Wiesław Byczkowski wraz z burmistrzem Bytowa Ryszardem Sylką podpisali umowy o dofinansowanie w ramach zintegrowanego projektu rewitalizacyjnego, realizowaną w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Zarząd Sejmiku Województwa Pomorskiego reprezentował jego przewodniczący Jan Kleinszmidt.


Liczba odwiedzin: 86
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij