Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Bytowiacy na starej fotografii

12 grudnia 2025
11 grudnia 2025 r. odbył się wernisaż wystawy „Bytowiacy na starej fotografii”
W czwartek 11 grudnia odbyła się II już edycja wystawy „Bytowiacy na starej fotografii”.  Po obejrzeniu zdjęć na zamkowym dziedzińcu uczestnicy przeszli do sali portretowej, gdzie odbyła się krótka prelekcja na temat tegorocznej edycji. Wystawa będzie cały czas dostępna na dziedzińcu zamkowym do dyspozycji mieszkańców. Zachęcamy do oglądania.
 

Liczba odwiedzin: 1297
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry



Nimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij