
Aktualności
- Jesteś tutaj:
- Strona główna
- Dla mieszkańca
- Aktualności
Bytowiacy na starej fotografii
12 grudnia 2025
11 grudnia 2025 r. odbył się wernisaż wystawy „Bytowiacy na starej fotografii”
W czwartek 11 grudnia odbyła się II już edycja wystawy „Bytowiacy na starej fotografii”. Po obejrzeniu zdjęć na zamkowym dziedzińcu uczestnicy przeszli do sali portretowej, gdzie odbyła się krótka prelekcja na temat tegorocznej edycji. Wystawa będzie cały czas dostępna na dziedzińcu zamkowym do dyspozycji mieszkańców. Zachęcamy do oglądania.























