Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Budowa kompleksu lekkoatletycznego


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
15 lipca 2019
W piątek, 12 lipca 2019 r. tuż po godz. 17:00 inauguracyjny bieg australijski na najnowszym obiekcie sportowym w Bytowie rozpoczęło 50 uczestników. Zwycięzcą pierwszego biegu na bytowskiej bieżni w kategorii mężczyzn został Tadeusz Zblewski, zaś najlepszą biegaczką wśród kobiet okazała się Justyna Janta-Lipińska.


11 maja 2017
W czwartek, 11 maja 2017 r. podpisano umowę z firmą Gardenia Sport Sp. z o.o. z Warszawy na wykonanie robót budowlanych związanych z budową boiska lekkoatletycznego wraz z zagospodarowaniem i niezbędną infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Brzozowej w miejscowości Świątkowo.


21 grudnia 2016
na „Budowę kompleksu lekkoatletycznego i boiska piłkarskiego w miejscowości Świątkowo, wariant – bieżnia okrężna 400 m, treningowy” w ramach Programu rozwoju infrastruktury lekkoatletycznej 2016.


Liczba odwiedzin: 579
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij