Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Kalendarz wydarzeń

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
{n_title2}

Bieg i Marsz 1920

13 sierpnia 2022, 14:00
Miejsce: Boisko w Mądrzechowie
Bytowskie Stowarzyszenie Patriotyczne serdecznie zaprasza na 3. Bieg i Marsz Nordic Walking 1920 dla uczczenia 102. rocznicy Bitwy Warszawskiej.
Bieg i Marsz odbędzie się w dniu 13 sierpnia 2022 roku (sobota) w Mądrzechowie (boisko). Godzina startu 14:00. W biegu i marszu mogą brać udział wszyscy chętni bez względu na wiek i płeć. Organizatorzy zapraszają całe rodziny!!! Zawodnicy będą biegać i maszerować na trasie przełajowej (1920 metrów) terenami leśnymi w pobliżu boiska. Udział w biegu i marszu jest bezpłatny. W ramach udziału w biegu i marszu każdy zawodnik otrzyma okolicznościowy numer startowy, a na mecie pamiątkowy medal i posiłek. Odbędzie się też losowanie nagród i upominków. Limit uczestników to 102 osoby razem, w marszu i biegu. Gościem będzie "Żelazna Dama Biegów z Kobielnicy"- Małgorzata Pazda - Pozorska i prezes Polskiej Federacji Nordic Walking Olgierd Bojke.
Serdecznie zapraszamy na spotkanie i do aktywności fizycznej.
Link do zapisów https://dostartu.pl/bieg-i-marsz-nordic-walking-1920-v6796 
Link do wydarzenia https://facebook.com/events/s/3-bieg-i-marsz-nordic-walking-/389666309920641/
W imieniu organizatorów: Stanisław Majkowski.

Pliki do pobrania:


Liczba odwiedzin: 314
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij