Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Paragraf, treść w artykule - powiększ

Bezpłatna pomoc prawna dla obywateli Ukrainy – ofiar konfliktu wojennego

21 lipca 2022
Naczelna Rada Adwokacka wraz z Okręgowymi Radami Adwokackimi zorganizowała bezpłatną pomoc prawną dla obywateli Ukrainy – ofiar konfliktu wojennego.
Z pomocy można skorzystać na terenie całego kraju. Poniżej lista adwokatów- koordynatorów, z którymi można kontaktować się bezpośrednio:
  • Okręgowa Rada Adwokacka w Białymstoku: adw. Anna Jaczun, tel. 602 662 551 e-mail: ajaczun@adwrp.pl
  • Okręgowa Rada Adwokacka  w Bielsku-Białej: adw. Jan Talaga, tel. 512 459 487, e-mail: jan.talaga@adwokatura.home.pl
  • Okręgowa Rada Adwokacka w Bydgoszczy: adw. Karolina Wilamowska tel. 796 982 424, 607 774 755, e-mail: karolina@krokos-adwokat.pl
  • Okręgowa Rada Adwokacka w Częstochowie: adw. Adam Kasperkiewicz, e-mail: adwokat.kasperkiewicz@gmail.com
  • Pomorska Izba Adwokacka w Gdańsku: adw. Adriana Duks-Taniewska nr tel. 602 711 486,  e-mail: kancelaria@duks.pl oraz adw. Antoni Koprowski nr tel. 502 031 149 antoni.koprowski@kancelaria-kgg.pl
  • Okręgowa Rada Adwokacka w Katowicach: adw. Karolina Kubista nr. tel.508 155 717, e-mail: kkubista@jkp.legal, adw. Oleg Marcinowski, tel. 504 025 962.
  • Okręgowa Rada Adwokacka w Kielcach: adw. Jerzy Zięba e- mail: jerzy.zieba@wp.pl oraz adw. Anna Sacharz-Czarnocka e-mail: asacharz@poczta.onet.pl lub e-mail: ora.kielce@adwokatura.pl
  • Okręgowa Rada Adwokacka w Koszalinie: adw. Bartłomiej Bubacz nr. tel. 606 536 096, e-mail: adwokat.bubacz@gmail.com
  • Okręgowa Rada Adwokacka w Krakowie: adw. Joanna Wsołek, e-mail: sztabkryzysowy@adwokatura.krakow.pl
  • Okręgowa Rada Adwokacka w Lublinie: adw. Monika Sokołowska, nr. tel. 600 993 240, e-mail: monika.sokolowska@ora.lublin.pl
  • Okręgowa Rada Adwokacka w Łodzi: adw. Julia Tarkowska-Sośnicka, nr. tel: 606 112 107  e-mail: ukraina@lodz.adwokatura.pl
  • Okręgowa Rada Adwokacka w Olsztynie: adw. Marcin Kaczyński, nr. tel. 691 522 506, e-mail: kaczynski@kancelariacelsus.pl
  • Okręgowa Rada Adwokacka w Opolu: adw. Agnieszka Staszków-Bularz, nr. tel. 698 661 931, e-mail: agnieszka.staszkow-bularz@o2.pl
  • Okręgowa Rada Adwokacka w Płocku: adw. Wojciech Skorupski, nr. tel. 501 359 023, e-mail: wojciech_skorupski@wp.pl
  • Okręgowa Rada Adwokacka w Poznaniu: adw. Piotr Ruszkiewicz tel. 502 65 33 22, mail: ruszkiewicz@mrip.com.pl
  • Okręgowa Rada Adwokacka w Radomiu: adw. Żaneta Zacharska – Mendyka, nr. tel. 695982001, e-mail: zaneta.zacharska@adwokatmendyka.pl
  • Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie: adw. Łukasz Bochenek, nr. tel. 604 913 773, e -mail: lukasz.bochenek@bkps.com.pl
  • Okręgowa Rada Adwokacka w Siedlcach: adw. Katarzyna Bednarczyk, tel. 531 420 401 e-mail: adw.katarzynabednarczyk@gmail.com
  • Okręgowa Rada Adwokacka w Szczecinie: adw. Tomasz Milewski, tel. 501 788 178, e-mail: t.milewski@kancelarie.szczecin.pl
  • Okręgowa Rada Adwokacka w Toruniu: adw. Stanisław Lechowicz, nr tel. 608320807, e-mail: s.lechowicz@gmail.com
  • Okręgowa Rada Adwokacka w Wałbrzychu: adw. Alicja Dydo-Warchoł, tel.  602 754 894, e-mail: alicja.dydo@gmail.com
  • Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie: adw. dr Łukasz Chojniak, e-mail:lukasz.chojniak@ora-warszawa.com.pl. Adres mailowy, na który należy zgłaszać chęć udziału w udzielaniu pomocy prawnej: ukraina@ora-warszawa.com.pl; tel. +48 22 350 66 16.
  • Okręgowa Rada Adwokacka we Wrocławiu: adw. Paweł Stachurski, tel. 790 381 582, e-mail: p.stachurski@adwokaci-sg.pl i aplikant adwokacki Filip Studniczka, tel. 725 783 318, e-mail: f.studniczka@gmail.com
  • Okręgowa Rada Adwokacka w Zielonej Górze: adw. Anna Wojniusz,tel. 690 393 087, e-mail: ukraina@adwokatura.zgora.pl

Liczba odwiedzin: 1611
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry



Nimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij