Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Bezpieczniej w Bytowie – dofinansowanie na montaż kamer monitoringu

15 maja 2024
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji ogłosiło wyniki naboru w ramach "Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2022-2024".
Z województwa pomorskiego zakwalifikowano do dofinansowania 7 projektów z gmin: Bytów, Słupsk, Nowy Staw, Gniew, Starogard Gdański, Gdynia oraz Sierakowice. Dofinansowanie można było otrzymać na wzmocnienie bezpieczeństwa w miejscach publicznych, ze szczególnym uwzględnieniem tworzenia lokalnych systemów bezpieczeństwa oraz na zadania edukacyjne związane z podnoszeniem świadomości na temat społecznych zagrożeń bezpieczeństwa w wymiarze lokalnym i skutecznych metod ich zapobiegania.

Celem projektu Gminy Bytów jest zwiększenie bezpieczeństwa w miejscach publicznych poprzez zastosowanie właściwych rozwiązań o charakterze modernizacyjnym.

Całkowita wartość projektu wynosi 97 582,05 zł, z czego 100% uzyskało dofinansowanie.

W ramach projektu planuje się zakup monitoringu miejskiego, modernizację przejść dla pieszych przy ul. Domańskiego i Sychty oraz montaż radarowego wyświetlacza prędkości w Pomysku Wielkim. Ponadto, we współpracy z Biblioteką Miejską oraz Komendą Powiatową Policji w Bytowie zostaną zrealizowane działania edukacyjno-informacyjne związane z zachowaniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Termin realizacji projektu przewidziany jest na grudzień 2024 roku.

Liczba odwiedzin: 358
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij