
Aktualności
- Jesteś tutaj:
- Strona główna
- Dla mieszkańca
- Aktualności
Betlejemskie Światełko Pokoju
17 grudnia 2025
W dniu 17 grudnia do Urzędu Miejskiego przybyli harcerze z Betlejemskim Światełkiem Pokoju
Harcerze z Hufca ZHP Bytów im. Zawiszy Czarnego przybyli do Urzędu Miejskiego z Betlejemskim Światełkiem Pokoju, które jest symbolem pokoju, nadziei, braterstwa i jedności między ludźmi.
Przyjął je Burmistrz Bytowa Ireneusz Gospodarek.
Przyjął je Burmistrz Bytowa Ireneusz Gospodarek.






















