Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Rozwój lokalny

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Badanie oceny mieszkańców - Program "Rozwój lokalny"

26 czerwca 2019
Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju zaprasza samorządy miast do udziału w konkursie „Rozwój Lokalny”, który finansowany jest ze środków Mechanizmów Finansowego EOG i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.
Konkurs skierowany jest do 255 miast zdefiniowanych w Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, która obejmuje także Bytów. Dofinansowanie projektów wyniesie od 3 do 10 mln EUR, a szanse na jego uzyskanie ma jedynie 15 samorządów.
W związku z powyższym zachęcamy Państwa do udziału w tworzeniu zarysu wizji rozwoju samorządu bytowskiego. Narzędziem pomocnym ku temu będzie ankieta badania opinii publicznej, która ma na celu określenie stanu istniejącego oraz kierunków rozwoju gminy.
Ankieta ma charakter poufny.
Termin ankietyzacji: 12.07.2019 r.
Forma złożenia ankiety: e-mail: m.wejman@bytow.com.pl,  sekretariat Urzędu Miejskiego w Bytowie, ul. 1-go Maja 15.
Ankietę można wypełnić także online - link.
 

Pliki do pobrania:


Liczba odwiedzin: 225
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij