Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Wizyta uczniów z SP nr 1 w Urzędzie Miejskim

26 maja 2026
W dniu 21maja 2026 r. Wydział Spraw Rolnych i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Bytowie odwiedzili uczniowie klasy 1 Szkoły Podstawowej Nr 1 w Bytowie.
Uczniowie poznali zasady segregacji odpadów komunalnych, dobre praktyki w zakresie zapobiegania ich powstawaniu oraz skutki braku segregacji dla środowiska naturalnego. Następnie odbyły się warsztaty i quizy związane z poruszaną tematyką.

To już kolejna wizyta uczniów z tej szkoły, dlatego tym bardziej cieszy nas ich zaangażowanie i aktywny udział w spotkaniu. Jak zwykle zależało nam przede wszystkim na przekazaniu praktycznej wiedzy dotyczącej prawidłowej segregacji odpadów — w formie, która łączy naukę z dobrą zabawą. Uczniowie z dużym zainteresowaniem uczestniczyli w zajęciach, chłonęli wiedzę i świetnie odnajdywali się w przygotowanych zadaniach oraz quizach.

Praktyka poprzez zabawę to najlepszy sposób na budowanie dobrych nawyków ekologicznych. Bardzo dziękujemy uczniom za aktywny udział w prelekcjach i do zobaczenia podczas kolejnych spotkań!
 

Liczba odwiedzin: 537
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry



Nimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij