Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Kalendarz wydarzeń

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Bytów-Kaszuby-Pomorze: Energia społeczna, a wyzwania rozwoju lokalnego

5 grudnia 2023, 10:00 - 15:00
Miejsce: Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Podzamcze 34 w Bytowie
Forum do wymiany pomysłów i budowy trwałych, społecznych inicjatyw na rzecz zrównoważonego rozwoju naszego regionu.
W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w konferencji „Bytów – Kaszuby – Pomorze: Energia społeczna, a wyzwania rozwoju lokalnego”, która odbędzie się 5 grudnia w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości, ul. Podzamcze 34 w Bytowie.

Konferencja ta stanowić będzie wyjątkową okazję do spotkania się i wymiany myśli na temat roli społeczności lokalnych w procesie rozwoju regionu. Będą w niej uczestniczyli wybitni prelegenci, eksperci w danej dziedzinie, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i refleksjami na temat współpracy między społecznościami, a instytucjami publicznymi oraz prywatnymi.

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli samorządów, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, naukowców oraz wszystkich zainteresowanych.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się poprzez formularz: https://forms.office.com/e/pfjVtM5MH5

Liczba odwiedzin: 1410
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij