Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Akcja: Bezpieczne wakacje nad wodą

23 czerwca 2022
Gmina Bytów wraz służbami ratowniczymi zorganizowały spotkanie prewencyjno-profilaktyczne "Bezpieczne wakacje nad wodą", które rozpoczęło się w czwartek, 23 czerwca 2022 r. o 11:00 na kąpielisku nad jeziorem Jeleń.
Celem akcji "Bezpieczne wakacje nad wodą" jest zapoznanie zwłaszcza młodzieży szkolnej z zasadami bezpieczeństwa nad akwenami wodnymi oraz zasadami zachowania w nagłych wypadkach, tak by po przerwie wakacyjnej wrócili bezpiecznie do szkoły. Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem.

Uczestnicy mogli z pomostu zobaczyć widowiskową upozorowaną akcję ratunkową. Zostali zapoznani z zasadami bezpieczeństwa, mogli obejrzeć sprzęty służb ratowniczych, zapoznać się z bronią czy spróbować udzielić pierwszej pomocy.

Dziękujemy za współpracę przy organizacji wydarzenia:
- Komendzie Powiatowej Policji w Bytowie
- Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie
- Słupskiemu Wodnemu Ochotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu
- Szpitalowi Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o.

Liczba odwiedzin: 301
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij