Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

5. Maria Cielecka


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Pani Maria Cielecka  przybyła z Poznania do Bytowa w 1972 r. na stałe osiedlając się wraz z mężem na ziemi kaszubskiej. W czasie ponad 43 letniego okresu pracy zawodowej, głównie związała się z gastronomią. Szczególnie dotyczy to okresu prowadzenia w latach 1983 – 2015 miejsca wyjątkowego w Bytowie „Baru Małego”.

W okresie długoletniej działalności gastronomicznej dała się poznać jako osoba niezwykle odpowiedzialna i kompetentna, doskonale współpracująca z innymi przedsiębiorcami i organizacjami pozarządowymi działającymi na terenie gminy Bytów. We wszystkich swoich działaniach kierowała się zawsze dobrem publicznym lokalnej społeczności, zawsze życzliwa i serdeczna. Otwarta na potrzeby osób bezdomnych i biednych, którzy zawsze mogli liczyć na ciepły posiłek podany z „sercem”. Aktywnie współpracująca z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Bytowie realizując bony dla podopiecznych MOPS-u. W ramach swojej wieloletniej działalności zajmowała się również dostarczaniem posiłków dla dzieci w szkołach i w Domu Dziecka.

Pani Maria Cielecka była również współzałożycielem Stowarzyszenia „OSIEM” w Żukówku, którego nadal jest członkiem.

Liczba odwiedzin: 154
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij