Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

2019


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Punkt konsultacyjny Programu Czyste Powietrze
Burmistrz Bytowa informuje, że począwszy od 6 września 2019 r. zostanie uruchomiony punkt konsultacyjny dla mieszkańców gminy Bytów, zainteresowanych skorzystaniem z rządowego programu „Czyste Powietrze”. Punkt prowadzony będzie przez pracownika Wydziału Rozwoju Lokalnego i Promocji Urzędu Miejskiego w Bytowe, ul. 1-go Maja 15, pokój nr 315, II piętro. Porady udzielane będą w każdy piątek, w godzinach funkcjonowania urzędu tj. 7.00 – 15.00 osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 59 822 89 16.

W punkcie będzie można uzyskać m. in. porady merytoryczne i techniczne dotyczące założenia konta w portalu beneficjenta programu oraz pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku o dofinansowanie. Zachęcamy mieszkańców do skorzystania z dotacji.
Wszelkie informacje nt. programu www.wfos.gdansk.pl, zakładka Czyste powietrze.

Liczba odwiedzin: 149
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij