Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

2018


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
25 września 2018
Od 19 września 2018 r. mieszkańcy województwa pomorskiego mogą składać wnioski o dofinansowanie do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku (WFOŚiGW) w ramach Programu Czyste Powietrze.


5 września 2018
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku od września 2018 rozpoczyna wdrażanie na terenie województwa pomorskiego Krajowego Programu „Czyste Powietrze.”


24 lipca 2018
Informujemy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku (WFOŚiGW w Gdańsku) planuje ogłoszenie naboru wniosków na modernizację systemów grzewczych oraz prace termomodernizacyjne w jednorodzinnych budynkach mieszkalnych należących do osób fizycznych. Z terenu gminy Bytów priorytetowo traktowane będą wnioski złożone przez mieszkańców do obecnie unieważnionego konkursu Czyste Powietrze Pomorza (edycja 2018).


3 lipca 2018
Z przykrością informujemy, że na stronie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku (WFOŚiGW w Gdańsku), pojawiła się informacja o unieważnieniu naboru wniosków złożonych w ramach konkursu "Czyste powietrze Pomorza" (edycja 2018):


14 maja 2018
Informujemy, że została zaktualizowana lista wniosków zakwalifikowanych do projektu "Czyste powietrze Pomorza - gmina Bytów (edycja 2018), złożonego w Wojewódzkim Funduszu ...


7 maja 2018
Informujemy, że w dniu 7 maja 2018 r. odbyło się publiczne losowanie w sprawie wyboru wniosków o dofinansowanie zadań dotyczących modernizacji źródeł energii cieplnej na terenie gminy Bytów w ramach konkursu „Czyste powietrze Pomorza (edycja 2018).


26 kwietnia 2018
W dniu 25 kwietnia br. o godz. 15.00 zakończył się nabór wniosków o dofinansowanie wymiany źródeł ciepła pod nazwą „Czyste powietrze Pomorza” (edycja 2018).


27 marca 2018
Zapraszamy mieszkańców gminy Bytów do udziału w konkursie organizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku pn. „Czyste powietrze Pomorza” (edycja 2018), w zakresie modernizacji źródeł energii cieplnej.


Liczba odwiedzin: 1031
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij