Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

16. Teresa Łącka


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Pani Teresa Łącka - lekarz medycyny specjalista II-go stopnia w zakresie chorób wewnętrznych oraz diabetologii. Kieruje oddziałem Chorób Wewnętrznych w Szpitalu Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o.

Z wielkim zaangażowaniem od wielu lat zabiega o poprawę warunków funkcjonowania podległego jej Oddziału. Była współorganizatorką utworzenia bardzo potrzebnej w Bytowie Poradni Kardiologicznej.

Z duża troską i poświęceniem uczestniczyła w konstruowaniu planów restrukturyzacji szpitala, mających na celu wyciagnięcie tej instytucji z zapaści finansowej w latach 2006 – 2010.

Pani Teresa Łącka od początku związana jest z chórem Collegium Musicum, który powstał w 1989 r. i działa obecnie przy Bytowskim Centrum Kultury w Bytowie. Pozostając w składzie zespołu, uczestniczy w wielu wydarzeniach kulturalnych i uroczystych, promując dorobek artystyczny chóru w kraju i za granicą.

Zawodowa wrażliwość na ludzkie losy przekłada się często w okazywaną pomoc materialną, dla wielu organizacji społecznych.

Pani Teresa Łącka ciesząc się dużym autorytetem i zaufaniem społecznym pacjentów i mieszkańców została radną Rady Powiatu Bytowskiego przez dwie kadencje, tj. w latach 2002 – 2010.
Liczba odwiedzin: 160
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij