Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

15. Bogdan Lubiński


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Pan Bogdan Lubiński zawodowo związany jest głównie z bytowskim „POLMOREM” (dawny Elmor). Od ponad 36 lat nieprzerwanie rządzi firmą, a od 2001 roku po prywatyzacji i przekształceniu w spółkę jest jej prezesem. Firma jest producentem konstrukcji oraz komponentów dla przemysłu kolejowego i maszynowego ze stali węglowej, nierdzewnej oraz aluminium.

W swojej pracy zawodowej wielokrotnie kierował się dobrem pracowników twierdząc, że „siłą Polmoru zawsze byli ludzie i wysoka kultura pracy”.

Z sukcesami wprowadza w firmie nowoczesne technologie i innowacje, uzyskując jednocześnie niezbędne certyfikaty spełniające normy.

Od wielu lat aktywnie uczestniczy w życiu publicznym i angażuje się na rzecz organizacji pozarządowych współfinansując ich różnorakie działania.

Osiągnięcia i innowacje firmy zostały docenione na arenie międzynarodowej. Według raportu londyńskiej giełdy papierów wartościowych w 2016 firma Polmor została wyróżniona, jako jedna z 30-stu polskich firm, która zainspiruje Europę wzrostem gospodarczym i tworzeniem miejsc pracy.

Pan Bogdan Lubiński to człowiek otwarty na ludzi i ich problemy, żywo zainteresowany problemami lokalnej społeczności.

Liczba odwiedzin: 156
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij