Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

14. Jerzy Koska


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Pan Jerzy Koska – właściciel firmy „DABEW” w Świątkowie, którą na przestrzeni ponad 35 lat przekształcił z małej firmy rodzinnej w prężnego producenta narzędzi ogrodniczych, grilli ogrodowych i systemów do ekspozycji i sprzedaży produktów, artykułów wyposażenia sklepów i hipermarketów, spełniając wszelkie standardy europejskie.

Od początku swojej działalności pan Jerzy Koska kładzie bardzo duży nacisk na poprawę warunków bezpieczeństwa i higieny pracy, systematycznie inwestując w nowoczesne maszyny niezbędne do produkcji wyrobów.

Przyłącza się do akcji i pikników charytatywnych, współfinansując różne wydarzenia kulturalne i sportowe organizowane na terenie gminy Bytów, m.in.:
  • BytOFFsky Festiwal,
  • Półmaratony Gochów,
oraz finansuje organizacje pozarządowe z terenu gminy Bytów.
Za odnoszenie sukcesów na rynku, rozwijanie swojej firmy, szkolenie pracowników i wdrażanie nowych technologii produkcyjnych, w 2008 został wyróżniony listem gratulacyjnym przez Wojewodę Pomorskiego i Marszałka Województwa Pomorskiego.

Za wsparcie finansowe i popularyzację biegania na terenie powiatu bytowskiego, Zarząd Klubu Biegacza „Goch” Bytów przyznał statuetkę „Firma Przyjazna Bieganiu 2015”.

Liczba odwiedzin: 161
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij