Środa, 16 kwietnia 2014 r. Imieniny obchodzą: Julia, Erwina, Benedykt
W SKRÓCIE:
W dniu 14 kwietnia br. Urząd Miejski w Bytowie ogłosił przetarg, w wyniku którego zostanie wyłoniony autor projektu nowej siedziby Bytowskiego Centrum Kultury.

Struktura organizacyjna

Burmistrz:

Ryszard Sylka
pokój:
nr 201 (I piętro)
telefon:
(59) 822 89 13, (59) 822 23 17
e-mail:
burmistrz@bytow.com.pl
rsylka@poczta.onet.pl
Ryszard Sylka

Zastępca Burmistrza:

Andrzej Kraweczyński
pokój:
nr 201 (I piętro)
telefon:
(59) 822 89 13, (59) 822 23 17
e-mail:
a.kraweczynski@bytow.com.pl

Zastępca Burmistrza:

Jacek Czapiewski
pokój:
nr 201 (I piętro)
telefon:
(59) 822 89 13, (59) 822 23 17
e-mail:
j.czapiewski@bytow.com.pl

Sekretarz:

Zenon Smantek
pokój:
nr 203 (I piętro)
telefon:
(59) 822 89 13, (59) 822 23 17
e-mail:
sekretarz@bytow.com.pl

Zenon Smantek

Skarbnik:

Barbara Góra
pokój:
nr 204 (I piętro)
telefon:
(59) 822 89-20
e-mail:
skarbnik@bytow.com.pl
Barbara Góra

Wydział Gospodarki Przestrzennej

Kierownik:
Krystyna Krzemianowska
pokój:
nr 106 (parter)
telefon:
(59) 822 89-06
e-mail:
k.krzemianowska@bytow.com.pl
 

Wydział Pozyskiwania Srodków

pokój:
nr 110 (parter)
telefon:
(59) 822 89-16
e-mail:
lobelia@bytow.com.pl
 

Wydział Inwestycji i Infrastruktury

Kierownik:
Izabela Trojańska
pokój:
nr 3 (Budynek USC - parter)
telefon:
(59) 822 89-21
e-mail:
i.trojanska@bytow.com.pl

Wydział Edukacji i Promocji

Kierownik:
Andrzej Hrycyna
pokój:
parter (budynek Harcówki)
telefon:
59 822 89 03
e-mail:
a.hrycyna@bytow.com.pl
Andrzej Hrycyna

Wydział Mienia Komunalnego

Kierownik:
Stefan Sroka
pokój:
nr 108 (parter)
telefon:
(59) 822 89-10
e-mail:
s.sroka@bytow.com.pl
Stefan Sroka

Wydział Spraw Rolnych i Ochrony Środowiska

Kierownik:
Marcin Chac
pokój:
nr 5 (Budynek USC)
telefon:
(59) 822 89 13, (59) 822 23 17 w. 137
e-mail:
m.chac@bytow.com.pl
 

Wydział Organizacyjny

Zenon Smantek
pokój:
nr 203 (I piętro)
telefon:
(59) 822 89 13, (59) 822 23 17
e-mail:
sekretarz@bytow.com.pl
Zenon Smantek

Wydział Finansowy

Barbara Góra
pokój:
nr 204 (I piętro)
telefon:
(59) 822 89-20
e-mail:
skarbnik@bytow.com.pl
Barbara Góra

Wydział Spraw Obywatelskich i Społecznych

Kierownik:
Ewa Kulaszewicz
pokój:
nr 1 (Budynek USC - parter)
telefon:
(59) 822 89-04
e-mail:
e.kulaszewicz@bytow.com.pl
Ewa Kulaszewicz

Urząd Stanu Cywilnego

Kierownik:
Marianna Chwarzyńska
pokój:
nr 4 (Budynek USC - parter)
telefon:
(59) 822 89-27
e-mail:
m.chwarzynska@bytow.com.pl
Marianna Chwarzyńska



Wyszukaj w serwisie


Kalendarz imprez

Kwiecień 2014
PnWtSrCzwPtSoNd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Oferty inwestycyjne

Solary

pomorskie
WKU
Urząd Skarbowy Bytów
Informacja Turystyczna
Wrota Pomorza
Bytowskie Centrum Kultury
Muzeum Zachodnio-Kaszubskie

Serwis stosuje się pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania Serwisu do preferencji użytkownika. Szczegółowe informacje o plikach cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Zablokowanie zapisywania plików cookies na urządzeniu końcowym lub ich usunięcie możliwe jest w po właściwym skonfigurowaniu ustawień przeglądarki internetowej. Więcej o blokowaniu i usuwaniu plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji Serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.