Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
24 maj 2017
W dniu 20 maja 2017 r. na Rynku Miejskim w Bytowie odbyły się Targi Ogrodnicze. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców.


24 maj 2017
W dniach od 19 do 21 maja 2017 r. w Białymstoku odbyły się Mistrzostwa Polski w kategorii Młodzik Młodszy w badmintonie. Jako jedyną naszą zawodniczką w tych Mistrzostwach Polski była Anna Radtke. Ania zagrała w dwóch grach pojedynczej jak i podwójnej z Julią Bajerską z UKS Bursztyn Gdańsk.


24 maj 2017
Ministerstwo Sportu i Turystyki, Pomorska Federacja Sportu w Gdańsku i Pomorski Związek Badmintona byli organizatorami turnieju dla dzieci i młodzieży pod nazwą „BADMINTON u Wybrzeża Bałtyku” w Gdańsku w dniu 21.05.2017 r. Na badmintonowy turniej do Gdańska wraz z rodzicami i opiekunem Jerzym Saldatem wybrało się sześcioro młodych zawodników „dwójki” Bytów.


24 maj 2017
Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa podjęła inicjatywę organizacji profesjonalnych targów pn. „Edukacja i Praca – Spotkanie Aktywnych”. Zapraszamy osoby poszukujące pracy, zamierzające podjąć działalność gospodarczą oraz młodzież, która zastanawia się nad wyborem szkoły i przyszłego zawodu. Do zainteresowanych skierowane zostaną za pośrednictwem wystawiających się firm i szkół konkretne oferty pracy oraz nauki zawodów.


23 maj 2017
W dniach 18-21 maja 2017 r. w Bytowie gościliśmy delegację z miasta partnerskiego Markaryd w Szwecji. Celem tegorocznej wizyty była wymiana doświadczeń w zakresie polityki społecznej ze szczególnym uwzględnieniem działań prowadzonych na rzecz osób starszych w partnerskich gminach. Bytów odwiedził już po raz trzeci burmistrz Markaryd – Bengt Germundsson. Towarzyszyły mu osoby zajmujące się realizacją polityki senioralnej w Szwecji.


23 maj 2017
o wydaniu decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej pn. „Budowa drogi pieszo-rowerowej pn.: Lobeliowa trasa rowerowa".


23 maj 2017
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bytowie zorganizowali i przeprowadzili XVIII edycję turnieju pn. „Prewencja, ale inaczej”. Zawody odbyły się 19 maja w Szkole Podstawowej w Niezabyszewie. W finale powiatowym udział wzięło 11 drużyn ze szkół podstawowych oraz 7 ekip z gimnazjów.


22 maj 2017
W poniedziałek, 22 maja 2017 r. uczniowie klas 1-6 wzięli udział w spotkaniu ze znaną pisarką Joanną Olech. Autorka słynnej "Dynastii Miziołków" przyjechała w ramach XXIV Pomorskiej Wiosny Literackiej.


22 maj 2017
W sobotę, 20 maja na boisku przy Szkole Podstawowej w Gostkowie odbył się festyn rodzinny połączony z Dniem Matki. Choć pogoda nie dopisała, bo po porannym upale nastąpiło dość gwałtowne ochłodzenie, mieszkańcom Gostkowa nie przeszkodziło to we wspólnej zabawie.


22 maj 2017
Informuje się, że w dniu 6 czerwca 2017 r. Urząd Miejski w Bytowie, z uwagi na wydłużony sezon grzewczy, zorganizuje dodatkową zbiórkę popiołu. Osoby zainteresowane odbiorem, proszone są o osobiste, telefoniczne lub mailowe zgłoszenie potrzeby odbioru popiołu ze swojej posesji. Zgłoszenia należy dokonać do dnia 1 czerwca 2017 r.


Liczba odwiedzin: 18782
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPP

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij